Move tegen pesten 14/02/2013
Tijdens de week tegen pesten leerden alle leerlingen van De tweesprong Handzame - Edewalle ' de move tegen pesten'





soort : algemeen
 
Kortemark loopt 27/01/2013
Zondag 24 februari wordt voor de 3de keer 'Kortemark Loopt' ingerict. Om 11u30 start de kidsrun, kleuters en lagere schoolkinderen kunnen deelnemen. Inschrijven kan via www.kortemarkloopt.be
Hopelijk kunnen we onze school vertegenwoordigen.
soort : aankondiging
 
zwemmarathon 14/11/2012
Zondag 18 november nemen we deel aan de jaarlijkse zwemmarathon. Zowel de leerlingen van Edewalle als van Handzame vertegenwoordigen onze school. Onze leerlingen zwemmen van 10u tot 11u. Supporters zijn steeds welkom.
soort : aankondiging
 
Scholenveldloop Izegem 19/10/2012
Woensdag 24 oktober loopwedstrijd in Izegem (adres: Provinciedomein Wallemote, Kokelarestraat 85, Izegem). De eerste wedstrijd start om 14u15. We verzamelen om 13u15 aan de school in Edewalle.
soort : aankondiging
 
Scholenveldloop Roeselare 08/10/2012
Woensdag 10 oktober scholenveldloop in Roeselare. Afspraak om 13u15 aan de school Edewalle of ter plaatse: BSG Ringlaan, Groenestraat 174, Roeselare.
soort : informatie
 
Uitslag scholenveldloop eerste leerjaar meisjes 27/09/2012
1
Vandenbrande
Femke
VBS Werken
2
Vergote
Myrthe
MMI Kortemark
3
Dewitte
Tine
VBS Elle
4
Simpelaere
Sofie
MMI Kortemark
5
Verschaeve
Tessa
VBS Elle
6
Verpoort
Pearl
Meisje
Tweesprong Handzame
7
De Schepper
Luna
VBS Elle
8
Supeene
Renee
De Kreke
9
Despierre
Marit
MMI Kortemark
10
De Loof
Louise
De Linde
11
Decaestecker
Isa
VBS Elle
12
1097
Lesage
Debora
Tweesprong Handzame
13
Schafer
Natalia
De Kreke
14
Verschaeve
Dite
Tweesprong Handzame
15
Vanparijs
Camille
De Linde
16
Timmerman
Aimée
MMI Kortemark
17
Serreyn
Gemma
De Kree
18
Vanrolleghem
Annelien
Meisje
MMI Kortemark
19
D'Hert
Faydan
MMI Kortemark
20
Declerck
Elise
MMI Kortemark
21
Vandoorne
Yalenka
De Linde
22
Clinckemaillie
Jade
Tweesprong Edewalle
23
Demolder
Lore
Tweesprong Handzame
24
Demeulemeester
Shania
De Kreke
25
Casteleyn
Lotte
VBS Werken
26
Loncke
Fien
VBS Werken
27
Dochy
Manon
De Linde
28
Deboutte
Merel
De Linde
29
Beernaert
Maité
VBS Werken
30
Isern Comas
Aline
VBS Werken
31
Deceuninck
Imani
Tweesprong Edewalle
32
Constandt
Lotte
De Linde
33
Vandamme
Lotte
De Linde
34
Descamps
Abigail
De Linde
35
Bevernage
Jennifer
Tweesprong Handzame
36
Callewaert
Caitlin
De Linde
37
Meulemeester
Kyara
De Linde
38
Depoorter
Zita
Tweesprong Handzame
39
Vanelslander
Zoë
De Linde
40
Borrezee
Libelja
Tweesprong Handzame
41
Willaert
Esthe
Meisje
Tweesprong Handzame
42
Brisson
Freya
MMI Kortemark
43
Cuffez
Emmelina
De Linde
44
Verhoost
Zoë
Tweesprong Handzame
45
Haziri
Ljiljana
Tweesprong Handzame
46
Vandenberghe
Laure
VBS Werken
47
Gadeyne
Tine
Tweesprong Handzame
48
Velle
Hayley
VBS Werken
49
Vandepoele
Cathalynna
De Linde
50
Meisje
51
Debaillie
Sarah
Tweesprong Handzame
52
Tommelin
Nurayati
Tweesprong Handzame
53
Boutayeb
Naïma
Tweesprong Edewalle
54
1114
Hostens
Yana
soort : informatie
 
Uitslag scholenveldloop eerste leerjaar jongens 27/09/2012
1
Cornette
Wietse
MMI Kortemark
2
Verhaeghe
Axl
VBS Elle
3
Logghe
Noah
Tweesprong Edewalle
4
Demey
Robbe
Tweesprong Handzame
5
Vanhoek
Dree
De Kreke
6
Vuylsteke
Daan
Tweesprong Handzame
7
Beernaert
Louis
Tweesprong Handzame
8
Vercruysse
Elegast
De Linde
9
Meersman
Maxim
Tweesprong Handzame
10
Cunado
Enzo
De Kreke
11
Van Lerberghe
Bryce
De Linde
12
Kimpe
Thibo
De Kreke
13
Bisschop
Simon
De Kreke
14
Verstraete
Ben
De Kreke
15
Verbrugghe
Ouren
Tweesprong Handzame
16
Poissonnier
Neil
MMI Kortemark
17
Brabant
Flor
Tweesprong Edewalle
18
1065
Verhaeghe
Lex
VBS Elle
19
Clauws
Yari
Tweesprong Edewalle
20
Staelens
Jelle
Tweesprong Edewalle
21
Vanthuyne
Seppe
Tweesprong Edewalle
22
1088
Vanthuyne
Seppe
Tweesprong Edewalle
23
Geeraert
Michiel
Tweesprong Handzame
24
1058
Debruyne
Maxim
VBS Elle
25
Van Troys
Angel
De Kreke
26
Tieghem
Inaki
27
Denys
Wiebe
De Linde
28
Brock
Kobe
Tweesprong Edewalle
29
Van Daele
Wout
Tweesprong Handzame
30
Uyttenhove
Seppe
Tweesprong Handzame
31
Cool
Milo
De Linde
32
Vandenberghe
Charles-Henri
VBS Werken
33
Vanneste
Thibo
VBS Werken
34
Hindryckx
Brent
VBS Elle
35
1100
Vanrobaeys
Elias
Tweesprong Handzame
36
Veraverbeke
Milo
Tweesprong Handzame
37
Hoornaert
Melvin
De Linde
38
Defreyne
Camiel
De Kreke
39
Verlinde
Mauro
VBS Werken
40
Knockaert
Alex
MMI Kortemark
41
Castelein
Thibo
Tweesprong Handzame
42
Heyman
Milo
Tweesprong Edewalle
43
Baeckelandt
Kiandro
Tweesprong Edewalle
44
Viaene
Mathieu
MMI Kortemark
45
Vanelslander
Owen
De Linde
46
Veraverbeke
Arne
VBS Werken
47
Casteleyn
Thybo
Tweesprong Handzame
48
Delbarge
Willem
MMI Kortemark
49
Vanacker
Brent
Tweesprong Edewalle
50
Van De Putte
Luka
MMI Kortemark
51
1106
Willaert
Gianni
Tweesprong Handzame
52
Heyndrickx
Tymo
De Linde
53
Vanneste
Gauthier
De Linde
54
1050
Vandemoortel
Lowie
De Linde
55
Embo
Thomas
Tweesprong Handzame
56
Deproost
Aaron
soort : informatie
 
Uitslag scholenveldloop tweede leerjaar meisjes 27/09/2012
1
Beernaert
Emilie
De Linde
2
Vanacker
Fiebe
MMI Kortemark
3
Dejonckheere
Berit
Tweesprong Handzame
4
Dewilde
Jolien
De Linde
5
Vereecke
Lara
De Linde
6
Vanacker
Charlotte
De Linde
7
Ryckewaert
Lore
VBS Werken
8
Monteyne
Lieselot
Tweesprong Edewalle
9
Deopere
Febe
VBS Werken
10
Phlypo
Amelie
Tweesprong Handzame
11
Lins
Daytona
De Kreke
12
Noncle
Amélie
MMI Kortemark
13
Dumortier
ElianeDe Kreke
14
Degrendel
Marit
VBS Werken
15
Denys
Maaike
sprong Edewalle
16
Dakayeva
Anya
MMI Kortemark
17
Van Eecke
Kyara
Tweesprong Handzame
18
Brock Febe
De Tweesprong Handzame
19
2001
Beuselinck
Marit
MMI Kortemark
20
Dewulf
Manon
MMI Kortemark
21
Geleyn
Anisa
MMI Kortemark
22
Cornette
Flo
VBS Werken
23
Vanhoorne
Felina
MMI Kortemark
24
Reynaert
Tabitha
MMI Kortemark
25
2093
Demyttenaere
Morgane
Jongen
4
2
Tweesprong Handzame
26
Maekelberg
Emma
MMI Kortemark
27
Bruynooghe
Kimberly
De Linde
28
Dieryckx
Manon
29
Kerckhove
Amber
30
Desmedt
Myrthe
Tweesprong Handzame
31
Verfaillie
Lauren
Tweesprong Handzame
32
Roelens
Emma
VBS Elle
33
Samoy
Julie
Tweesprong Handzame
34
Lingier
Taïsha
VBS Elle
35
Everaert
Fran
Tweesprong Handzame
36
Provoost
Isaura
Tweesprong Handzame
37
Vandevelde
Geike
De Linde
38
Vlaeminck
Manon
De Kreke
39
Degraeve
Luna
De Linde
40
Vermander
Eliyah
Tweesprong Handzame
41
Maeseele
Maité
De Kreke
42
Samoy
Julie
Tweesprong Handzame
43
Hallaert
Nyssa
VBS Elle
44
Decoster
Auke
Tweesprong Handzame
45
2100
Raçon
Rani
Tweesprong Handzame
46
Blomme Marjorie
De Tweesprong Handzame
47
Vermoortele
Silke
Tweesprong Handzame
48
Van De Velde
Zoë
De Kreke
49
Lepoutre
Julie
De Linde
soort : informatie
 

nieuwste | nieuwere | oudere | oudste

 
 
 
 
Sportdag voor Jules- en Muisklas
Sportdag kleuters.

alle albums >

 
 
  Uitslag scholenveldloop Roeselare
  Uitslag scholenveldloop Izegem
  Dag van de sportclub
  Scholenveldloop Kortemark

meer LINKS >

 
 
 
nieuws | kalender | in de klas | rond de klas | info | foto's | contact | ©2010 wulf