Uitslag scholenveldloop 1ste lj meisjes. 27/09/2013
reeks 1: meisjes 1ste leerjaar

1
Vlaeminck
Iluna
VBS ELLE

2
1103
Mahieu
Nina
Tweesprong Handzame

3
2042
Deopere
Femke
VBS Werken

4
1048
Verduyn
Marthe
Gemeenteschool 'De Linde'

5
1112
Verhaeghe
Ines
Tweesprong Handzame

6
1097
Decleir
Florence
Tweesprong Handzame

7
1034
Dewyse
Lotte
Gemeenteschool 'De Linde'

8
1054
Beuselinck
Birte
MMI Basis

9
1055
De Brabandere
Chenoa
MMI Basis

10
1020
Van Hoecke
Lobke
Gemeenteschool 'De Kreke'

11
1017
Vanderjeugt
Fleur
Gemeenteschool 'De Kreke'

12
1100
Dewilde
Marith
Tweesprong Handzame

13
1014
Schepens
Sarah
Gemeenteschool 'De Kreke'

14
1039
Maes
Amber
Gemeenteschool 'De Linde'

15
1025
Ballière
Cato
Gemeenteschool 'De Linde'

16
1057
Doolaeghe
Yasmina
MMI Basis

17
1046
Vansevenant
Ella Louise
Gemeenteschool 'De Linde'

18
1061
Timmerman
Loïse
MMI Basis

19
1107
Pincket
Laura
Tweesprong Handzame

20
2040
De Brucker
Zoé
VBS Werken

21
1116
Casier
Amelie
Tweesprong Edewalle

22
1071
Havegeer
Steffie
VBS Elle

23
Stevens
Lisa
Tweesprong

24
1095
Anseeuw
Maite
Tweesprong Handzame

25
1065
Vanpoucke
Tia
MMI Basis

26
1064
Vannieuwkerke
Quiana
MMI Basis

27
1028
Castelein
Hanne
Gemeenteschool 'De Linde'

28
1026
Boeve
Nore
M
Gemeenteschool 'De Linde'

29
1005
Delbecque
Yamina
Gemeenteschool 'De Kreke'

30
1043
Thorez
Laetitia
Gemeenteschool 'De Linde'

31
1044
Vanoverbeke
Danielle
Gemeenteschool 'De Linde'

32
1032
Deleu
Silke

33
1040
Merlevede
Xena
Gemeenteschool 'De Linde'

34
1045
Vanoverbeke
Louise
Gemeenteschool 'De Linde'

35
1030
Degraeve
Lore
Gemeenteschool 'De Linde'

36
1027
Borence
Celeste
Gemeenteschool 'De Linde'

37
1117
Crombez
Naomi
Tweesprong Edewalle

38
1066
Vansevenant
Tatjana
MMI Basis

39
1079
Dejonckheere
Anouk
Tweesprong Handzame

40
1081
Hautekeur
Mette-Marit
Tweesprong Handzame

41
1101
Goddeeris
Marthe
Tweesprong Handzame

42
1085
Provoost
Lize
Tweesprong Handzame

43
1108
Pollet
Anna
Tweesprong Handzame

44
1089
Vansteenlandt
Fleur
Tweesprong Handzame

45
1073
Pype
Lune
VBS Elle

46
1115
Callens
Alessia
Tweesprong Edewalle

47
1119
Masschelin
Emelie
Tweesprong Edewalle

48
1121
Myny
Lore
Tweesprong Edewalle

49
1024
Verstraete
Emilia
Gemeenteschool 'De Kreke'

50
1092
Vermander
Tayissa
Tweesprong Handzame

51
1067
Vincke
Amber
MMI Basis

52
1010
Hanssens
Manon
Gemeenteschool 'De Kreke'

53
1022
Verhelst
Emma
Gemeenteschool 'De Kreke'

54
1006
Demeulemeester
Shinoa
Gemeenteschool 'De Kreke'

55
Ostyn
Astrid
VBS Werken

56
1012
Kennes
Naomi
Gemeenteschool 'De Kreke'

57
1038
Lepoutre
Maité
Gemeenteschool 'De Linde'

soort : informatie
 
Uitslag scholenveldloop 1ste lj jongens. 27/09/2013
VELDLOOPDAG jongens 1ste SVS - GEMEENTE - ISB - BLOSO
Gemeente :
Kortemark
uitslag reeks 2

1
1124
Vanthuyne
Seppe
Tweesprong Edewalle

2
1118
Denys
Robin
Tweesprong Edewalle

3
1070
Catteeuw
Emile
VBS Elle

4
1072
Matte
Iben
VBS Elle

5
1080
Everaert
Mathis
Tweesprong Handzame

6
1041
Schepens
Robbe
Gemeenteschool 'De Linde'

7
1049
Verlinde
Mauro
Gemeenteschool 'De Linde'

8
1082
Maselis
Senne
Tweesprong Handzame

9
1087
Van Daele
Tuur
Tweesprong Handzame

10
1094
Willaert
Guillaume
Tweesprong Handzame

11
1122
Quartier
Staf
Tweesprong Edewalle

12
1047
Vercruysse
Parsival
Gemeenteschool 'De Linde'

13
1058
Maes
Mathias
MMI Basis

14
1059
Sneppe
Victor
MMI Basis

15
1004
Decoster
Sem
Gemeenteschool 'De Kreke'

16
1009
Duchateau
Dylan
Gemeenteschool 'De Kreke'

17
1111
Verfaillie
Sebastiaan
Tweesprong Handzame

18
1088
Van Elslander
Lukas
Tweesprong Handzame

19
1093
Verschaeve
Tore
Tweesprong Handzame

20
1083
Meirlaen
Arne
Tweesprong Handzame

21
1090
Velle
Lucas
Tweesprong Handzame

22
1084
Plysier
Brent
Tweesprong Handzame

23
1110
Vanrobaeys
Elias
Tweesprong Handzame

24
1001
Benoot
Daan
Gemeenteschool 'De Kreke'

25
1062
Vanderbeke
Phoenix
MMI Basis

26
1023
Vermeersch
Cas
Gemeenteschool 'De Kreke'

27
1056
Dewulf
Dilano
MMI Basis

28
1104
Marchand
Milan
Tweesprong Handzame

29
1123
Vanacker
Brent
Tweesprong Edewalle

30
1037
Legrand
Thibo
Gemeenteschool 'De Linde'

31
1076
Colpaert
Rune
Tweesprong Handzame

32
1078
De Jaegere
Dago
Tweesprong Handzame

33
1096
Debaillie
Robbe
Tweesprong Handzame

34
1003
Decleire
Mauritz
Gemeenteschool 'De Kreke'

35
1011
Hoste
Lars
Gemeenteschool 'De Kreke'

36
1114
Bulcke
Lars
Tweesprong Edewalle

37
1052
Catry
Arno
VBS Werken

38
1125
Vercamer
Giovanny
Tweesprong Edewalle

39
1060
Taelman
Jonas
MMI Basis

40
1106
Monsy
Matthias
Tweesprong Handzame

41
1098
Degrande
Simon
Tweesprong Handzame

42
1031
De Jonckere
Nigel
Gemeenteschool 'De Linde'

43
1036
Ledeene
Ward
Gemeenteschool 'De Linde'

44
1002
Dael
Pieter
Gemeenteschool 'De Kreke'

45
1013
Scharmin
Thibo
Gemeenteschool 'De Kreke'

46
1018
Vandycke
Dante
Gemeenteschool 'De Kreke'

47
1021
Vanthomme
Lukas
Gemeenteschool 'De Kreke'

48
1077
Debaillie
Thibault
Tweesprong Handzame

49
1063
Vanhoorne
Benitio
MMI Basis

50
1008
Deopere
Axel
Gemeenteschool 'De Kreke'

51
1042
Siemieniec
Kamil
Gemeenteschool 'De Linde'

52
1068
Vlaeminck
Jasper
MMI Basis

53
1109
Van Eecke
Quinten
Tweesprong Handzame

54
1075
Ceenaeme
Siebe
Tweesprong Handzame

55
1016
Vandaele
Vic
Gemeenteschool 'De Kreke'

56
1015
Tiers
Xenio
Gemeenteschool 'De Kreke'

57
1035
Hoornaert
Maxim
Gemeenteschool 'De Linde'

58
1029
Debergh
Milan
Gemeenteschool 'De Linde'

59
1102
Godderis
Ebe
Tweesprong Handzame

60
1091
Verhelst
Marco
Tweesprong Handzame

61
1105
Moeyaert
Clement
Tweesprong Handzame

62
1120
Mortier
Myro
Tweesprong Edewalle

63
1113
Anseeuw
Milan
Tweesprong Edewalle
soort : informatie
 
Uitslag scholenveldloop 2de lj meisjes. 27/09/2013
uitslag reeks 3

1
2067
Vergote
Myrthe
MMI Basis

2
2075
Dewitte
Tine
VBS Elle

3
2061
Simpelaere
Sofie
MMI Basis

4
2011
Supeene
Renee
Gemeenteschool 'De Kreke'

5
Vandenbrande
Femke
VBS Werken

6
2093
Verschaeve
Dite
Tweesprong Handzame

7
2086
Lesage
Debora
Tweesprong Handzame

8
2062
Timmerman
Aimée
MMI Basis

9
2036
Vanparijs
Camille
Gemeenteschool 'De Linde'

10
2079
Verschaeve
Tess
VBS Elle

11
2109
Verpoort
Pearl
Tweesprong Handzame

12
2066
Vanrolleghem
Annelien
MMI Basis

13
2029
Vandamme
Lotte
Gemeenteschool 'De Linde'

14
2021
De Loof
Louise
Gemeenteschool 'De Linde'

15
2116
Clinckemaillie
Jade
Tweesprong Edewalle

16
2049
Callens
Femke
MMI Basis

17
2068
Vermeesch
Mare
MMI Basis

18
2056
Despierre
Marit
MMI Basis

19
2073
Denys
Luna
VBS Elle

20
2047
Loncke
Fien
VBS Werken

21
2117
Deceuninck
Imani
Tweesprong Edewalle

22
2084
Demolder
Lore
Tweesprong Handzame

23
2020
Deboutte
Merel
Gemeenteschool 'De Linde'

24
2054
Declerck
Elise
MMI Basis

25
2096
Bevernage
Jennifer
Tweesprong Handzame

26
2070
Decaesstecker
Isa
VBS Elle

27
2065
Van Robaeys
Ann-Julie
MMI Basis

28
2072
Denys
Finn
VBS Elle

29
2053
De Brabandere
Niory
MMI Basis

30
2017
Constandt
Lotte
Gemeenteschool 'De Linde'

31
2057
D'Hert
Faydan
MMI Basis

32
2010
Serreyn
Gemma

33
2005
Demeulemeester
Shania
Gemeenteschool 'De Kreke'

34
2008
Kerckhove
Amber
Gemeenteschool 'De Kreke'

35
2092
Verhoost
Zoë
Tweesprong Handzame

36
Velle
Hayley
VBS Werken

37
2087
Raçon
Rani
Tweesprong Handzame

38
2034
Vanelslander
Zoë
Gemeenteschool 'De Linde'

39
2074
De Schepper
Luna
VBS Elle

40
Vandenberghe
Laure
VBS Werken

41
2046
Isern Comas
Aline
VBS Werken

42
2048
Brisson
Freya
MMI Basis

43
2016
Callewaert
Caitlin
Gemeenteschool 'De Linde'

43
Castelein
Lotte
VBS Werken

44
2110
Willaert
Esthe
Tweesprong Handzame

45
2097
Borrezee
Libelja
Tweesprong Handzame

46
2103
Gadeyne
Tine
Tweesprong Handzame

47
1050
Beernaert
Maïte
VBS Werken

48
2063
Vanden Eynde
Elise
MMI Basis

49
2032
Vandoorne
Yalenka
Gemeenteschool 'De Linde'

50
2019
Cuffez
Emmelina
Gemeenteschool 'De Linde'

51
2023
Descamps
Abigail
Gemeenteschool 'De Linde'

52
2025
Dochy
Manon
Gemeenteschool 'De Linde'

53
2028
Meulemeester
Kyara
Gemeenteschool 'De Linde'

54
2031
Vandepoele
Cathalynna
Gemeenteschool 'De Linde'

55
2088
Tommelin
Nurayati
Tweesprong Handzame

56
Debaillie
Sara
Tweesprong

57
2112
Boutayeb
Naîma
Tweesprong Edewalle
soort : informatie
 
Uitslag scholenveldloop 2de lj jongens 27/09/2013

1
2052
Cornette
Wietse
MMI Basis

2
2094
Vuylsteke
Daan
Tweesprong Handzame

3
2089
Van Daele
Wout
Tweesprong Handzame

4
2077
Verhaeghe
Axl
VBS Elle

5
2114
Brock
Kobe
Tweesprong Edewalle

6
2098
Casteleyn
Thybo
Tweesprong Handzame

7
2105
Meersman
Maxim
Tweesprong Handzame

8
2006
Deproost
Aaron
Gemeenteschool 'De Kreke'

9
2119
Logghe
Noah
Tweesprong Edewalle

10
2108
Verbrugghe
Ouren
Tweesprong Handzame

11
2100
Demey
Robbe
Tweesprong Handzame

12
2012
Tieghem
Inaki
Gemeenteschool 'De Kreke'

13
2060
Poissonnier
Nel
MMI Basis

14
2080
Beernaert
Louis
Tweesprong Handzame

15
2078
Verhaeghe
Lex
VBS Elle

16
2013
Vanhoek
Dree
Gemeenteschool 'De Kreke'

17
2003
Cunado
Enzo
Gemeenteschool 'De Kreke'

18
2037
Vercruysse
Elegast
Gemeenteschool 'De Linde'

19
2004
Defreyne
Camiel
Gemeenteschool 'De Kreke'

20
2069
Debruyne
Maxim
VBS Elle

21
2014
Van Troys
Angel
Gemeenteschool 'De Kreke'

22
2076
Hindryckx
Brend
VBS Elle

23
2085
Geeraert
Michiel
Tweesprong Handzame

24
2115
Clauws
Yari
Tweesprong Edewalle

25
2022
Denys
Wiebe
Gemeenteschool 'De Linde'

26
2111
Baeckelandt
Kiandro
Tweesprong Edewalle

27
2120
Staelens
Jelle
Tweesprong Edewalle

28
2095
Willaert
Gianni
Tweesprong Handzame

29
2055
Delbarge
Willem
MMI Basis

30
2050
Carpels
Joachim
MMI Basis

31
2059
Knockaert
Alex
MMI Basis

32
2102
Embo
Thomas
Tweesprong Handzame

33
Vandenberghe
Charles-Henri
VBS Werken

34
2081
Castelein
Thibo
Tweesprong Handzame

35
2018
Cool
Milo
Gemeenteschool 'De Linde'

36
2009
Kimpe
Thibo
Gemeenteschool 'De Kreke'

37
2030
Vandemoortel
Lowie
Gemeenteschool 'De Linde'

38
2113
Brabant
Flor
Tweesprong Edewalle

39
2118
Heyman
Milo
Tweesprong Edewalle

40
2002
Bisschop
Simon
Gemeenteschool 'De Kreke'

41
2015
Verstraete
Ben
Gemeenteschool 'De Kreke'

42
Verhaverbeke
Arne
VBS Werken

43
2001
Baeckelandt
Owen
Gemeenteschool 'De Kreke'

44
2106
Uyttenhove
Seppe
Tweesprong Handzame

45
2007
Devriese
Ciento
Gemeenteschool 'De Kreke'

46
2091
Verhaeghe
Staf
Tweesprong Handzame

47
2090
Veraverbeke
Milo
Tweesprong Handzame

48
2027
Hoornaert
Melvin
Gemeenteschool 'De Linde'

49
2033
Vanelslander
Owen
Gemeenteschool 'De Linde'

50
2024
Dewitte
Lukas
Gemeenteschool 'De Linde'

51
2071
Decoodt
Daan
VBS Elle

52
2064
Van De Putte
Luka
MMI Basis

53
2058
Hemeryck
Jens
MMI Basis

54
2026
Heyndrickx
Tymo
Gemeenteschool 'De Linde'

55
2107
Vandermeersch
Lars
Tweesprong Handzame

56
2099
Dekeyzer
Tibe
Tweesprong Handzame

57
2051
Cornette
Quinten
MMI Basis

58
2035
Vanneste
Gauthier
Gemeenteschool 'De Linde'

59
2083
Declerck
Dietmar

Tweesprong Handzame

60
1099
De Maet
Jason
Tweesprong Handzame
soort : informatie
 
Uitslag scholenveldloop 3de lj meisjes. 27/09/2013

1
3019
Beernaert
Emilie
Gemeenteschool 'De Linde'

2
3043
Vereecke
Lara
Gemeenteschool 'De Linde'

3
3083
Dejonckheere
Berit
Tweesprong Handzame

4
3040
Vandevelde
Geike
Gemeenteschool 'De Linde'

5
3084
Demyttenaere
Morgane
Tweesprong Handzame
6
3030
Lepoutre
Julie
Gemeenteschool 'De Linde'

7
3064
Vanacker
Fiebe
MMI Basis

8
3009
Lins
Daytona
Gemeenteschool 'De Kreke'

9
3078
Brock
Febe
Tweesprong Handzame

10
3104
Monteyne
Lies
Tweesprong Edewalle

11
3036
Ryckewaert
Lore
Gemeenteschool 'De Linde'

12
3056
Geleyn
Anisa
MMI Basis

13
3039
Vanacker
Charlotte
Gemeenteschool 'De Linde'

14
3095
Verfaillie
Lauren
Tweesprong Handzame

15
3060
Noncle
Amelie
MMI Basis

16
2041
Deopere
Febe
VBS Werken

17
3067
Vanhoorne
Fellina
MMI Basis

18
3005
Ghijs
Hannah
Gemeenteschool 'De Kreke'

19
3054
Dewulf
Manon
MMI Basis

20
3057
Goemaere
Katrien
MMI Basis

21
3015
Vermeulen
Lara
Gemeenteschool 'De Kreke'

22
3003
Dumortier
Eliane
Gemeenteschool 'De Kreke'

23
3048
Beuselinck
Marit
MMI Basis

24
3044
Cornette
Flo
VBS Werken

25
3091
Samoy
Camille
Tweesprong Handzame

26
3103
Denys
Maaike
Tweesprong Edewalle

27
3058
Maekelberg
Emma
MMI Basis

28
3032
Masschelein
Angel
Gemeenteschool 'De Linde'

29
3074
Roelens
Emma
VBS Elle

30
3098
Verpoort
Jewel
Tweesprong Handzame

31
3062
Reynaert
Tabitha
MMI Basis

32
3026
Degrendel
Marit
Gemeenteschool 'De Linde'

33
3093
Van Eecke
Kyara
Tweesprong Handzame

34
3002
Dieryckx
Manon
Gemeenteschool 'De Kreke'

35
3010
Maeseele
Maité
Gemeenteschool 'De Kreke'

36
3049
Dakayeva
Ayna
MMI Basis

37
3020
Bruynooghe
Kimberly
Gemeenteschool 'De Linde'

38
3016
Vlaeminck
Manon
Gemeenteschool 'De Kreke'

39
3097
Vermoortele
Silke
Tweesprong Handzame

40
3090
Provoost
Isaura
Tweesprong Handzame

41
3089
Phlypo
Amelie
Tweesprong Handzame

42
3025
Degraeve
Luna
Gemeenteschool 'De Linde'

43
3082
Decoster
Auke
Tweesprong Handzame

44
3096
Vermander
Eliyah
Tweesprong Handzame

45
3071
Hallaert
Nyssa
VBS Elle

46
3086
Everaert
Fran
Tweesprong Handzame

47
3033
Meese
Hayley
Gemeenteschool 'De Linde'

48
3085
Desmedt
Myrthe
Tweesprong Handzame

49
3077
Blomme
Marjorie
Tweesprong Handzame

50
3011
Van De Velde
Zoë
Gemeenteschool 'De Kreke'

51
3028
Dewilde
Jolien
Gemeenteschool 'De Linde'
soort : informatie
 
Uitslag scholenveldloop 3de lj jongens 27/09/2013

1
3024
Declercq
Emile
Gemeenteschool 'De Linde'

2
3099
Vincke
Mauro
Tweesprong Handzame

3
3065
Vandepitte
Owen
MMI Basis

4
3052
Deraeve
Simon
MMI Basis

5
3029
Dewyse
Sander
Gemeenteschool 'De Linde'

6
3101
Brabant
Robbe
Tweesprong Edewalle

7
3100
Beernaert
Milan
Tweesprong Edewalle

8
3042
Van Eecke
Gustav
Gemeenteschool 'De Linde'

9
3066
Vanheste
Elias
MMI Basis

10
3106
Vandenberghe
Joran
Tweesprong Edewalle

11
3075
Vanoverschelde
Robbe
VBS Elle

12
3072
Legein
Clément
VBS Elle

13
3051
Defour
Robbe
MMI Basis

14
3046
Deschodt
Andrès
VBS Werken

15
3087
Neyrinck
Mare
Tweesprong Handzame

16
3050
Deceuninck
Brent
MMI Basis

17
3041
Vandromme
Tiemo
Gemeenteschool 'De Linde'

18
3092
Stroobant
Jorre
Tweesprong Handzame

19
3059
Maes
Jasper
MMI Basis

20
3022
Cornette
Jakob
Gemeenteschool 'De Linde'

21
3035
Provoost
Jaron
Gemeenteschool 'De Linde'

22
3080
Debaeke
Robbe
Tweesprong Handzame

23
3013
Vanthomme
Simon
Gemeenteschool 'De Kreke'

24
3008
Lingier
Daan
Gemeenteschool 'De Kreke'

25
3034
Mommerency
Tristan
Gemeenteschool 'De Linde'

26
3004
El Hajri
Abdelkhalek
Gemeenteschool 'De Kreke'

27
3006
Gysels
Cis
Gemeenteschool 'De Kreke'

28
3017
Willaert
Dré
Gemeenteschool 'De Kreke'

29
3061
Plysier
Jesse
MMI Basis

30
3027
Descamps
Andres
Gemeenteschool 'De Linde'

31
3076
Beernaert
Baptiste
Tweesprong Handzame

32
3105
Sys
Thomas
Tweesprong Edewalle

33
3079
Clauw
Jenco
Tweesprong Handzame

34
3068
Verlinde
Michiel
MMI Basis

35
3088
Perneel
Siebrand
Tweesprong Handzame

36
3031
Maes
Milan
Gemeenteschool 'De Linde'

37
3094
Vansteenlandt
Louis
Tweesprong Handzame

38
3053
Desimpel
Mathis
MMI Basis

39
3055
Doolaeghe
Alessandro
MMI Basis

40
3063
Taillieu
Maarten
MMI Basis

41
3014
Verlinde
Rowan
Gemeenteschool 'De Kreke'

42
3007
Kimpe
Jens
Gemeenteschool 'De Kreke'

43
3023
Deboutte
Victor
Gemeenteschool 'De Linde'

44
3038
Tolpe
Mauro
Gemeenteschool 'De Linde'

45
3069
Bossy
Thibo
VBS Elle

46
3070
Clarebout
Nathan
VBS Elle

47
3102
Clinckemaillie
Jaron
Tweesprong Edewalle

48
3012
Vangheluwe
Kobe
Gemeenteschool 'De Kreke'

49
3018
Willaert
Jonas
Gemeenteschool 'De Kreke'

50
3001
Degryse
Jelle
Gemeenteschool 'De Kreke'

51
3047
Ostyn
Arthur
VBS Werken

52
3037
Sonneville
Robin
Gemeenteschool 'De Linde'

53
3021
Callebert
Tiyani
Gemeenteschool 'De Linde'
soort : informatie
 
Uitslag scholenveldloop 4de lj meisjes. 27/09/2013

1
4034
Tryhou
Sita
Gemeenteschool 'De Linde'

2
4030
Gotelaere
Hanne
Gemeenteschool 'De Linde'

3
4041
Vanpoucke
Paulien
Gemeenteschool 'De Linde'

4
4094
Van Elslander
Anna
Tweesprong Handzame

5
4092
Tahon
Julie
Tweesprong Handzame

6
4072
Delameilleure
Shania
VBS Elle

7
4093
Uyttenhove
Jill
Tweesprong Handzame

8
4069
Yorks
Lanisha
MMI Basis

9
4077
Moenaert
Alyssia
VBS Elle

10
4078
Vanderhaeghe
Tiani
VBS Elle

11
4020
Verstraete
Olivia
Gemeenteschool 'De Kreke'

12
4022
Balliere
Yara
Gemeenteschool 'De Linde'

13
4025
Claeys
Amber
Gemeenteschool 'De Linde'

14
4068
Verhelst
Lynn
MMI Basis

15
4031
Sercu
Jasmien
Gemeenteschool 'De Linde'

16
4065
Vannieuwkerke
Alanah
MMI Basis

17
4096
Vermeulen
Marie
Tweesprong Handzame

18
4012
Moenaert
Jolina
Gemeenteschool 'De Kreke'

19
4056
Demareé
Evy
MMI Basis

20
4101
Clauws
Rani
Tweesprong Edewalle

21
4063
Potlet
Auke
MMI Basis

22
4107
Roelens
Justine
Tweesprong Edewalle

23
4040
Vanoverschelde
Louisa
Gemeenteschool 'De Linde'

24
4057
Deschacht
Emily
MMI Basis

25
4070
Debruyne
Julie
VBS Elle

26
4002
Dael
Nina
Gemeenteschool 'De Kreke'

27
4010
Labaere
Margo
Gemeenteschool 'De Kreke'

28
4060
Kimpe
Chelsey
MMI Basis

29
4026
Constandt
Lore
Gemeenteschool 'De Linde'

30
4016
Surmont
Shelsey
Gemeenteschool 'De Kreke'

31
4051
Cornette
Louise
MMI Basis

32
4046
Veraverbeke
Yenka
VBS Werken

4064
Simpelaere
Lieselotte
MMI Basis

34
4084
Gadeyne
Fien
Tweesprong Handzame

35
4080
Ameel
Alysha
Tweesprong Handzame

36
4090
Perneel
Katrijn
Tweesprong Handzame

37
4050
Cordy
Maité
MMI Basis

38
4108
Staelens
Janne
Tweesprong Edewalle

39
4099
Brock
Femke
Tweesprong Edewalle

40
4028
De Loof
Lore
Gemeenteschool 'De Linde'

41
4062
Lammens
Lize
MMI Basis

42
4047
Arnaut
Coralie
MMI Basis

43
4029
Derynck
Tess
Gemeenteschool 'De Linde'

44
4049
Carpels
Leonie
MMI Basis

45
4055
Delbarge
Marie
MMI Basis

46
4058
Despierre
Sigrun
MMI Basis

47
4088
Marchand
Maite
Tweesprong Handzame

48
4039
Vanoverbeke
Justine
Gemeenteschool 'De Linde'

49
4052
Decaesstecker
Elise
MMI Basis

50
4098
Brabant
Britt
Tweesprong Edewalle

51
4067
Vansevenant
Kyara
MMI Basis

52
4109
Vanacker
Julie
Tweesprong Edewalle

53
4024
Brock
Merel
Gemeenteschool 'De Linde'

54
4089
Mol
Xena
Tweesprong Handzame

55
4105
Dewilde
Macy
Tweesprong Edewalle

56
4001
Crombez
Nimra
Gemeenteschool 'De Kreke'

57
4103
Denys
Margot
Tweesprong Edewalle

58
4005
Degryse
Ymke
Gemeenteschool 'De Kreke'

59
4086
Ledeine
Fraukje
Tweesprong Handzame

60
4095
Vanhoutte
Cheyenne
Tweesprong Handzame

61
4015
Pollentier
Sara
Gemeenteschool 'De Kreke'

62
4044
Verlinde
Aline
Gemeenteschool 'De Linde'

63
4066
Van Robaeys
Louise-Marie
MMI Basis
soort : informatie
 
Uitslag scholenveldloop 4de lj jongens 27/09/2013

1
4023
Bolle
Bert
Gemeenteschool 'De Linde'

2
4037
Vandewalle
Matisse
Gemeenteschool 'De Linde'

3
4032
Strubbe
Wout
Gemeenteschool 'De Linde'

4
4014
Onraedt
Emiel
Gemeenteschool 'De Kreke'

5
4074
Desender
Remi
VBS Elle

6
4059
Dewulf
Wout
MMI Basis

7
4082
De Baes
Milan
Tweesprong Handzame

8
4042
Vansteelant
Jarne
Gemeenteschool 'De Linde'

9
4021
Verstraete
Sam
Gemeenteschool 'De Kreke'

10
4075
Dolat
Jakub
VBS Elle

11
4038
Van Eecke
Elias
Gemeenteschool 'De Linde'

12
4027
Debergh
Maxim W.
Gemeenteschool 'De Linde'

13
4007
Delbecque
Yannis
Gemeenteschool 'De Kreke'

14
4011
Liebert
Seppe
Gemeenteschool 'De Kreke'

15
4073
Denys
Tyson
VBS Elle

16
4097
Vulsteke
Simon
Tweesprong Handzame

17
4035
Vandenberghe
Maxime
Gemeenteschool 'De Linde'

18
4087
Lesage
David
Tweesprong Handzame

19
4013
Mommerency
Emiel
Gemeenteschool 'De Kreke'

20
4079
Verhaeghe
Xander
VBS Elle

21
4076
Loobuyck
Staf
VBS Elle

22
4091
Stevens
Ole
Tweesprong Handzame

23
4085
Geeraert
Thijs
Tweesprong Handzame

24
4100
Cardoen
Olivier
Tweesprong Edewalle

25
4071
Decostere
Rune
VBS Elle

26
4053
De Groote
Dwight
MMI Basis

27
4048
Cappoen
Noah
MMI Basis

28
4036
Vanderwee
Jorben
Gemeenteschool 'De Linde'

29
4006
Delbarge
Victor
Gemeenteschool 'De Kreke'

30
4054
Degryse
Gothier
MMI Basis

31
4045
Loncke
Ward
VBS Werken

32
4008
Depoorter
Janaiky
Gemeenteschool 'De Kreke'

33
4004
Decleir
Tom
Gemeenteschool 'De Kreke'

34
4009
Gysels
Flor
Gemeenteschool 'De Kreke'

35
4043
van Vliet
Jeremy
Gemeenteschool 'De Linde'

36
4104
Deseure
Milan
Tweesprong Edewalle

37
4003
Debuf
Mathias
Gemeenteschool 'De Kreke'

38
4106
Myny
Jarne
Tweesprong Edewalle

39
4081
Caigny
Kenji
Tweesprong Handzame

40
4102
Declerck
Ibe
Tweesprong Edewalle

41
4061
Kiran
Tiziano Joao
MMI Basis

42
4083
Dekeyzer
Yoren
Tweesprong Handzame
soort : informatie
 

nieuwste | nieuwere | oudere | oudste

 
 
 
nieuws | kalender | in de klas | rond de klas | info | foto's | contact | ©2010 wulf